Wylicytuj trening z Pawłem Cattaneo!


Paweł Cattaneo oraz redakcja portalu Nauka i Fitness przekazują swoją Rzecz Od Serca na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytuj trening z Pawłem Cattaneo!

Chcesz odbyć trening pod okiem znanego trenera personalnego i jednocześnie pomóc dzieciom?

Teraz te marzenia można połączyć. Wystarczy wziąć udział w naszej aukcji dla WOŚP!

“Mam nadzieję, że wylicytujecie jak najwięcej, by pomóc dzieciom. Nagrodą za wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie spotkanie z Pawłem. Tego nie można przegapić!” – podkreśla Paweł Marciniak, redaktor naczelny portalu Nauka&Fitness.

Aukcja przeznaczona dla jednej osoby pełnoletniej! Termin spotkania z Pawłem Cattaneo zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą aukcji.

“Trening, konsultacje, być może nawet ustalimy Wam fajną dietę. Na pewno dam Wam mocny wycisk na siłowni, licytujcie i do zobaczenia” – przekonuje do swojej aukcji Paweł Cattaneo.

Całkowity dochód z aukcji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja trwa na allegro do 03 stycznia 2018 do 18:00.

Link do aukcji

Nasz filmik jest także na stronie akcji www.rzeczyodserca.pl.


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak