Tanya Poppett: szalona fit-Australijka


Jej ćwiczenia wywołują uśmiech i zabijają rutynę! Ta trenerka fitness nie wie co to nuda. Tanya Poppett warta jest obserwowania, bo zainspiruje Was do fajnych ćwiczeń!


Ona zbija rutynę!

Skacze jak szalona. A kiedy proponuje ćwiczenia na brzuszki używa do tego poduszek. Oto jeden z ciekawszych zestawów młodej mieszkanki Australii.

https://www.facebook.com/achievingbalanceau/videos/1956561327951101/

Tanya pochodzi z Nowej Południowej Walii, czyli południowo-wschodniego regionu Australii.  A tak pisze o sobie i swoich ćwiczeniach:

„Te treningi zwiększają maksymalną utratę tkanki tłuszczowej i minimalizują czas spędzony na treningu. Struktura ćwiczeń o wysokiej intensywności wprawia Twój metabolizm w stan przepełnienia i pozwala spalać tłuszcz przez okres do 48 godzin po treningu”.

Tanya Poppett Tanya Poppett

Tanya ma nawet swoją aplikację na telefony z iOS i Androidem. Niestety rok abonamentu to 95 dolarów, a jeśli chcemy mieć aplikację na zawsze trzeba wydać 200 dolarów.


Kanały Tanyi: FACEBOOK INSTAGRAM WWW

 


Blog NFZ


2 comments

 • Marek

  14 listopada 2017 at 15:52

  Rzeczywiście ta kobieta jest szalona 🙂

  • Redakcja Nauka i Fitness

   15 listopada 2017 at 08:40

   Szalona, ale mega pozytywnie 🙂 można uczyć się od Niej i Jej szalonych ćwiczeń

Comments are closed.O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak