Poznaj najlepszych trenerów lutego z Instagrama


Mam dla Was czwórkę świetnych trenerów personalnych, których po prostu trzeba obserwować na Instagramie. Dają motywację i przede wszystkim ciekawe zestawy ćwiczeń do wykonania! To mój wybór lutego 2019. 

Poznajcie Jaya T. Maryniaka, nowojorskiego trenera z polskobrzmiącym nazwiskiem! Ma cukrzycę typu 1 i jest między innymi trenerem kalisteniki!

INSTAGRAM JAYA


Naszym zdaniem Jordan jest jednym z najlepszych trenerów! Jego filmiki to gotowe podręczniki do ćwiczeń zarówno dla zaawansowanych jak i dla początkujących. Poznajcie Jodrana Yeoh z Kuala Lumpur.

INSTAGRAM JORDANA


Paul Sklar ma na Instagramie niezliczone filmiki, które świetnie inspirują do pracy nad sobą. Paul jest Amerykaninem i medalistą zawodów w duathlonie. Ma też własne centrum fitness!

INSTAGRAM PAULA


Na co dzień mieszka w Londynie i pracuje między innymi ze znanymi brytyjskimi aktorami. Jack Hanrahan na Insta wrzuca świetne filmiki instruktażowe. My polecamy szczególnie te na rozciąganie!
INSTAGRAM JACKA


Paweł Marciniak

Autor bloga Nauka Fitness Zdrowie
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak