Marta Hennig: ćwicz codziennie z Codziennie Fit


Jest wschodzącą gwiazdą polskiego fitnessu. Jej filmiki na YouTubie to idealne lekcje dla zaczynających aktywność fizyczną. Marta Hennig z Codziennie Fit sprawia, że ćwiczenia to pestka!


Marta jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness oraz absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu po specjalizacji „trener przygotowania motorycznego”. W 2017 roku zdobyła tytuł Next Fitness Star w konkursie magazynu Women’s Health.

Jak pisze sama o sobie:

„Bycie w formie i trwanie w zdrowiu może być nawet przyjemne! Bez wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, bez zakazów, nakazów i doby, która rozciąga się jak guma od legginsów”

Polecamy YouTuba, którego prowadzi Marta Hennig!

Na swoim kanale na YouTubie Marta ma ponad 48 tysięcy subskrybujących. Najpopularniejszy filmik z treningiem na brzuch i boczki wyświetlono już prawie 500 tysięcy razy!

Na początku 2016 roku Marta wpadła na pomysł wydania książki. Jej fani zalewali Ją bowiem pytaniami o odchudzanie, odżywianie czy ćwiczenia. I tak powstał prosty i ciekawy podręcznik pomagający wystartować ze zdrowym trybem życia.

Książka do kupienia tutaj


Kanały Marty: FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE WWW


 


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak