Lazar Angelov: bułgarski mega kulturysta


Niewiele pisze na swoich kanałach społecznościowych, ale zdjęcia które przyciągają miliony fanów nie są przypadkowe. Każde motywuje na 100%!

Lazar jest jednym z najmocniejszych facetów w mediach społecznościowych w branży fitness/kulturystyka. Bo w liczbie followersów i fanów dominują zwykle trenerki! Lazar ma 5,7 mln obserwujących na Insta i aż 14 mln fanów na Facebooku.

Lazar jest Bułgarem. Zanim stał się jednym z najsławniejszych trenerów personalnych na świecie, przez 10 lat był zawodowym koszykarzem. Kulturystka stała się Jego pasją w bułgarskim wojsku, gdzie służył półtorej roku.

Rok 2017 był Jego rokiem. Stał się mega gwiazdą. Nie zdziwcie się jeśli reklamy z Nim wyskoczą Wam na FB czy Insta. Facet rozwija się i to mocno!

KANAŁY LAZARA: INSTAGRAM FACEBOOK WWW


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak