Jen Selter: królowa pośladków


Na Instagramie nie ma sobie równych. Śledzi ją prawie 12 milionów ludzi. Poznajcie Amerykankę, która specjalizuje się w ćwiczeniach na pośladki.

Pochodzi z Nowego Jorku. Ma 24 lata i już nazywają Ją królową. Znana jest przede wszystkim z ćwiczeń na podniesienie i uwypuklenie pośladków.

Poza królowaniem w dziedzinie pośladkowej, Jen dominuje też w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma 11,7 mln śledzących, a na Facebooku 9,2 mln fanów.

Jen swoje ćwiczenia kieruje głównie do kobiet. Często w postach pisze wprost do nich.

Choć jest królową świata fitness, w jednym z wpisów na Instagramie zwraca też uwagę na brak motywacji:

„Nie ma w tym nic złego, jeśli raz na jakiś czas czujesz się ospale i bez motywacji. Odpuść sobie trochę kiedy nie czujesz się dobrze, po to byś nie przestał lubić swoich treningów. A kiedy poczujesz się już lepiej, ćwicz nawet mocniej niż wcześniej. Nauczenie się lubienia zdrowego trybu życia jest tak samo ważne jak prawidłowe odżywianie i treningi”

KANAŁY JEN: FACEBOOK INSTAGRAM WWW

 


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak