#DomowaSiłownia, czyli proste zestawy ćwiczeń


Poznajcie zestawy ćwiczeń 4X4 All Body Workout! To proste i efektywne aktywności fizyczne. Każdy zestaw trwa maksymalnie 16 minut. Warto więc, w jednym treningu zrobić dwa zestawy!Na odchudzanie i ciała wzmacnianie

Potrzebujecie tylko dobrych butów, prostej powierzchni do ćwiczeń i karimaty. W każdym zestawie mamy dla Was dwa ćwiczenia do wykonania w pozycji stojącej i dwa w przysiadzie lub na leżąco.

Wykonanie każdego zestawu zajmuje Wam maksymalnie 16 minut. A ponieważ dobry trening to co najmniej 30 minut, warto więc zrobić na przykład dwa lub trzy różne zestawy. Ćwiczenia należy wykonywać we własnym tempie, przyspieszając je w zależności od naszego wytrenowania. Można też skracać przerwy w czasie zmiany ćwiczeń.

Pamiętajcie o dobrym nawodnieniu organizmu w trakcie i zaraz po treningu.

Zestaw numer 1

Zestaw numer 2
Paweł Marciniak

Autor bloga Nauka Fitness Zdrowie
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak