Alexia Clark: musicie zobaczyć jak Ona ćwiczy


Ma 27 lat i pochodzi z USA. Alexia Clark jest nazywana ikoną amerykańskiego fitnessu

 

Ćwiczenia jakie proponuje po prostu trzeba zobaczyć! Swego czasu branża nazwała Ją “Królową Workoutu”. A sama Alexia swoje życie opiera o tę zasadę:

„Jedna godzina treningu to 4% z całego Twojego dnia, które zmienią 100% Twojego życia”

Treadmill Workout

Treadmill Workout 60 seconds on 20 seconds rest!

Opublikowany przez Alexia Clark na 23 sierpnia 2017

Alexia ćwiczy ponoć sześć razy w tygodniu. Głównie crossfit oraz swoje własne ćwiczenia, które prezentuje na mediach społecznościowych. Ponoć Jej tajemnicą jest to, że nie stosuje wielkich ciężarów, by podnosić najwięcej jak się da. Zamiast tego skupia się Ona na pełnym zasięgu ruchu danego ćwiczenia oraz jego formą.

Kto ćwiczyć od dziś z Alexią?

Get Jumpin!1. 10-15 reps each leg 2. 10 slams each side for each leg3. 10-15 reps each side4. 15 reps each leg3-5 rounds!

Opublikowany przez Alexia Clark na 15 września 2017

Dumbbell Circuit!1. 10 lateral and front raises (make sure you switch legs!)2. 15 reps each3. 15 reps each side4. 10 reps each side3-5 rounds

Opublikowany przez Alexia Clark na 7 października 2017

Kanały Alexii:  FACEBOOK INSTAGRAM WWW


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak