4-minutowy trening na spalanie tłuszczu


Rewelacyjny malezyjski trener personalny przygotował proste wideo pokazujące krótki trening na spalanie tłuszczu, który każdy może wykonać nie wychodząc z domu.

To super zestaw w ramach #DomowaSiłownia

Coś na brzuch, coś na nogi. Klatka piersiowa, ramiona i plecy też będą rozgrzane do walki z tkanką tłuszczową. Malezyjski trener Jordan Yeoh przygotował zestaw domowego kardio. Wystarczą dosłownie 4 minuty, by poczuć, że nasz organizm dostał kopa.

To naprawdę dobry zestaw, a do tego nagrany jest w całości z przerwami na odpoczynek, więc ćwiczyć można równolegle z Jordanem. A w prawym górnym rogu zobaczycie wersję spokojniejszą dla początkujących!

Oczywiście pamiętajcie, że spalanie tłuszczu następuje dopiero po 20 minutach aktywnych ćwiczeń. Zestaw można więc powtarzać lub poprzedzić go dobrą rozgrzewką!

Uwaga: do rowerka i deski przygotujcie sobie matę! Udanych ćwiczeń.

https://www.facebook.com/jordanyeohfitness/videos/1858550387502600/

 


Blog NFZ
O blogu

Nauka Fitness Zdrowie to blog dla aktywnych fizycznie. Łączę nam nim rzetelne informacje z dobrą motywacją!

Nauka Fitness Zdrowie jest wyłącznie blogiem informacyjno-rozrywkowym. Nie prowadzę porad medycznych, a wszelkie informacje zamieszczone na stronie nie zastępują indywidualnej konsultacji z lekarzem. Stosowanie się do treści zawartych na blogu powinno za każdym razem odbyć się pod nadzorem lekarza-specjalisty lub profesjonalnego trenera.

Paweł Marciniak